Quatro pôžička

Quatro pôžičkySpoločnosť Quatro vznikla v roku 1999 a je poskytovateľom pôžičiek, ako aj splátkového predaja. Zaraďuje sa k nebankovým subjektom a zastrešuje aj iné nebankové značky, ako Slovenská požičovňa, či Triangel. Patrí pod spoločnosť Consumer Finance Holding a.s., ktorá je členom bankovej skupiny VÚB Intesa Sanpaolo. Na slovenskom trhu patria k jednotke sprostredkovateľov nebankových produktov.

Vybavíte aj online

Quatro pôžička online je jednoduchý a rýchly spôsob získania pôžičky. To, že ide o online pôžičku len prispieva k vášmu pohodliu, keďže o ňu môžete požiadať z vášho domu v hocakom čase. Financie na čokoľvek vám môžu byť doručené už do 24 hodín, čo nás oprávňuje, aby sme ju zaradili medzi sprostredkovateľov rýchlych pôžičiek, možno aj pôžičiek ihneď. Dokáže vám poskytnúť peniaze vo výške od 600 do 5 000 eur s dobou splatnosti od 12 do 60 mesiacov.

Kalkulačka

Pomocou Quatro kalkulačky máte možnosť si vyrátať koľko a ako dlho by ste vami zvolenú pôžičku splácali. Klientov nezavádza, a jasne vypíše aj to, koľko celkovo preplatíte, keďže obsahuje výšku úroku, ako aj RPMN.

V porovnaní s ostatnými nebankovými subjektmi, kde môžeme pozorovať väčšie či menšie rozdiely vo výške úrokových sadzieb (podľa toho, akú sumu si požičiavame a ako dlho ju chceme splácať), s Quatro pôžičkami tento rozdiel nevidíme. To znamená, že najvyšší a zároveň jediný rozdiel v úrokovej sadzbe je 0,03%. Všeobecne však platí, že ak hocakú sumu chcete splácať hocaký dlhý čas, úroková sadzba, ako aj RPMN sa budú pohybovať okolo 25%.

Ďalšie číslo, ktoré kalkulačka uvádza je tzv. efektívna úroková miera. Vyjadruje úrokovú sadzbu po uplatnení Zľavy z nákupu (max. 5%, o ktorej budeme hovoriť nižšie). U tejto miery badáme širšie rozpätie a to je od 13, 90 až po 22,14% (to znamená. že pravidelnými platbami z Quatro pôžičky v obchodoch môžete ušetriť viac).

Zľava z nákupu

Percentá a úrokyS Quatro pôžičkou môžete dokonca získať tovar výhodnejšie ako v obchode. Dokáže vám zabezpečiť vrátenie až 5% z daného produktu. Ak chcete túto zľavu z nákupu po platení využiť, tak je potrebné uschovať pokladničný blok a jednotlivé údaje zadať online na stránke Quatro alebo telefonicky nadiktovať pracovníkovi. Žiadaných 5% vám bude odoslaných na účet prvý deň nasledujúceho mesiaca. V prípade, že ste tovar kupovali u partnerov spoločnosti, máte nárok na extra zľavu – ďalších 5% z nákupu. Zľavu z nákupu možno uplatňovať až 3 mesiace od začatia vašej pôžičky.

Postup získania pôžičky

Pôžička je dostupná dvoma spôsobmi: telefonicky alebo online.

  1. online: Výhodou online vybavovania je, že si nemusíte pripravovať prejav žiadosti o pôžičku. Pomocou Quatro kalkulačky si navolíte sumu, ktorú potrebujete a počet mesiacov, koľko by ste chceli splácať. Vybehne vám formulár, ktorý je potrebné vyplniť. Žiadosť bude dokončená po telefonáte s pracovníkom Quatra, ktorý vám zavolá po odoslaní vyplneného formulára.
  2. cez telefón: stačí ak zavoláte na číslo uvedené nižšie a vašu pôžičku si môžete vybaviť priamo cez operátora Quatra

Moja zóna

Po odoslaní žiadosti dostanete prístup do rozhrania Moja zóna. Prihlasovacie meno a heslo vám budú doručené buď v sms alebo poštou. Moja zóna je posledný krok k získaniu vašej Quatro pôžičky, v ktorom potvrdíte, že o pôžičku máte naozaj záujem, tým, že budete súhlasiť so zmluvnými podmienkami. Rovnako pomocou tejto zóny doplníte požadované údaje. Po odoslaní všetkých potrebných informácií sa v čo najkratšom čase dozviete verdikt. O tom, či vaša pôžička bola schválená budete upovedomený sms správou, mailom, ako aj pomocou aplikácie Moja zóna.

Po týchto krokoch si už môžete užívať peniaze, ktoré vám poskytla daná spoločnosť, a rovnako aj čerpať výhody s ňou spojené.

Pobočky

Pomocou pobočiek sa môžete k peniazom dostať ešte rýchlejšie. Priama Quatro pôžička je poskytovaná v 14 mestách, kde má svoje pobočky hlavne v obchodných domoch resp. centrách. Výhodou je, že ak sa vám niečo v obchodnom centre zapáči, ale nemáte dostatok peňazí, môžete si odskočiť do jednej z pobočiek a k peniazom sa rýchlo dostať. Po vyplnení vašich údajov s pracovníkom, vám ten okamžite po podpísaní zmluvy zašle peniaze na váš účet.

Karta

Spoločnosť poskytuje zákazníkom rôzne typy kariet, jednou z najznámejších je strieborná karta, pomocou ktorej môžete nakupovať na splátky jednoducho a rýchlo až do 5 000 eur. Na jej využitie potrebujete aj občiansky preukaz. Pre členov Quatro klubu sú tu karty ako: Pôžičková karta, Bankomatka, Splátková karta, Pôžičková karta Premium. Každá a jedna karta obsahuje iný balíček výhod. Viac sa dočítate na ich stránke.

Kontakt

V prípade akýchkoľvek nejasností môžete vyplniť formulár s otázkou na ich internetovej stránke, navštíviť sociálne siete a opýtať sa ich tam, poprípade zavolať na číslo Quatro infolinky 0850 123 440, zo zahraničia +421 248 555 218 alebo napísať mail na quatro@quatro.sk.

Ak chcete požiadať o pôžičku telefonicky volajte na: 0850 311 411

Sídlo spoločnosti:
Consumer Finance Holding, a.s.
Hlavné námestie 12
060 01 Kežmarok

Korešpondenčná adresa:
Consumer Finance Holding, a.s.
divízia Quatro
Ul. 29. augusta 3
058 01 Poprad

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *